Zpráva o průběhu emise dluhopisu.

29.01.2019

Vážení,
z pozice jednatele společnosti carbo projekt Morava s. r. o. by jsem Vás rád informoval, jakým způsobem nakládáme s prostředky, které jsme získali prodejem dluhopisu.
Prvně Vám chci velmi poděkovat za vaši důvěru a ujišťuji vás, že tento článek není poslední, kde se dozvíte o novinkách ve společnosti.
1. z prostředků získaných prodejem dluhopisu jsme dnes složili zálohu na kupní cenu kolového nakladače CR15. Jedná se nový stroj čínské výroby, který jíž rok využíváme i na našem skladě v Opavě a technicky i funkčnosti se nám osvědčil. Stroj nám bude dodán v 1. 1/2 Března o čem vás samozřejmě budeme informovat.
2. taktéž jsme dnes objednali třídicí linku, jejž jsme uváděli v nabídce dluhopisu. Jedná se o třídičku tří frakcovou třídičku, která nám díky správně zvolených sít na jednu stranu odseparuje kostku 50mm + na druhou stranu ořech 1 25 - 50mm a přes sebe frakci 0 - 25mm kterou následně pomoci dalšího dopravníkového pásu protřídíme na další třídičce na frakci 8 - 25mm a podsitné 0-8mm. Třídička je objednaná a z 50% uhrazená u společnosti https://www.kovovikrt.cz Kovovýroba Tomáš Krtek
3. jak jsem jíž výše uvedl, aby jsme přepravili z prvního třízení frakci 0 - 25mm do druhé třídičky museli jsme objednat ještě jeden dopravníkový pás. Ten jsme objednali u firmy Jiří Petržela - kovovýroba https://kovovyroba-vyskov.cz/
Detail naleznete ve fotografiích.
Velmi se omlouvám za možná až přehnaně detailní informace, ale mým záměrem je předat vám maximum informací jakým způsobem s prostředky nakládáme.
Děkuji za pochopení jednatel společnosti Carbo projekt Morava s. r. o. a ředitel společnosti uhlí Morava s. r. o.
Lukáš Kubín